1. Przedszkole nr 9 przy ul. Techników 4;
  2. Przedszkole nr 11 przy ul. Antoniego Chołoniewskiego 9;
  3. Przedszkole nr 12 "Sówka" przy ul. Kruszyńskiej 52;
  4. Przedszkole nr 16 przy ul. Bukowej 3;
  5. Przedszkole nr 18 przy ul. Betoniarzy 2;
  6. Przedszkole nr 19 przy ul. Grunwaldzkiej 13;
  7. Przedszkole nr 20 przy ul. Kornela Ujejskiego 70;
  8. Przedszkole nr 22 przy ul. Jana Piwnika - Ponurego 3;
  9. Przedszkole nr 26 "Pod Tęczowym Parasolem" przy ul. Ks. Ryszarda Markwarta 11;
  10. Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne "Mały Poliglota" przy ul. Glinki 147;
  11. Przedszkole nr 33 "Jacek i Agatka" przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 36a;
  12. Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" przy ul. Romana Dmowskiego 11;
  13. Przedszkole nr 49 przy ul. Adama Grzymały Siedleckiego 15;
  14. Przedszkole nr 58 przy ul. Niecałej 20;
  15. Przedszkole nr 59 przy ul. Braniewskiej 8;
  16. Przedszkole nr 61 przy ul. Kąkolowej 21 Integracyjne im. Wandy Chotomskiej;
  17. Przedszkole nr 66 przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16;
  18. Przedszkole nr 68 "Wesołe Smyki" przy ul. Tadeusza Rejtana 3;
  19. Przedszkole nr 70 "Stokrotka" przy ul. Bielickiej 41;
  20. Przedszkole nr 80 "Królestwo Maciusia" przy ul. Pomorskiej 80;
  21. Przedszkole Dzieciątka Jezus - ul. Orna 6;
  22. Przedszkole "Iguś" - ul. Koronowska 14b
  23. Przedszkole "Kacperek" - ul. Abrahama 1;
  24. Przedszkole Sióstr Elżbietanek - ul. Leszczyńskiego 40;
  25. Akademickie WSG "Uniwersytet Dziecięcy" – ul. Garbary 2;
  26. Przedszkole Niepubliczne "Alf" - ul. Przy Zamczysku 1;
  27. Przedszkole Niepubliczne "Bajkowe Wzgórze", ul. Nowodworska 25a;
  28. Przedszkole Niepubliczne "Balonik" - ul. Białogardzka 13;
  29. Przedszkole Niepubliczne "Biedroneczka" – ul. Połczyńska 3;
  30. Przedszkole Niepubliczne "Bursztynek" – ul. Bełzy 2;
  31. Przedszkole Niepubliczne "Buziaczek" - ul. Modrakowa 55;
  32. Przedszkole Niepubliczne "Centuś" - ul. Zygmunta Augusta 20;
  33. Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka" - ul. Żeglarska 107;
  34. Przedszkole Niepubliczne "Domek Jeżozwierza" - ul. Kołobrzeska 43;
  35. Przedszkole Niepubliczne "Elektromontaż Pomorski EKOLAKI" - ul. Koronowska 5;
  36. Przedszkole Niepubliczne "ENSINO" - ul. Pomorska 7a;
  37. Przedszkole Niepubliczne "Greengarden" - ul. Wały Jagiellońskie 14;
  38. Przedszkole Niepubliczne "HOPLA" - ul. Sowia 13;
  39. Przedszkole Niepubliczne "Jagódka" - ul. Lelewela 15a;
  40. Przedszkole Niepubliczne "Kacperkowi Światek" - ul. Wielorybia 18;
  41. Katolickie Niepubliczne Przedszkole Św. Jadwigi Królowej - ul. Wojska Polskiego 7
  42. Przedszkole Niepubliczne "Kolorowe Kredki" - ul. Pszczelna 28;
  43. Przedszkole Niepubliczne "Kolorowe Nutki – u babci Ani" - ul. Paderewskiego 2;
  44. Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" - ul. Mazowiecka 22;
  45. Przedszkole Niepubliczne "Lokomotywa" - ul. Dwernickiego 4;
  46. Przedszkole Niepubliczne "Ludzikowo" - ul. Dąbrowa 17/1;
  47. Przedszkole Niepubliczne "Miś" - ul. Nowodworska 51;
  48. Przedszkole Niepubliczne "Motylek" - ul. Grunwaldzka 123a;
  49. Przedszkole Niepubliczne "Muchomorek" - ul. G. Morcinka 10;
  50. Przedszkole Niepubliczne "Muminki" - ul. Czackiego 8/2;
  51. Przedszkole Niepubliczne "Mungo" - ul. Moniuszki 7;
  52. Przedszkole Niepubliczne "Panda" - ul. Huculska 8;
  53. Przedszkole Niepubliczne "Perpetuum Mobile" - ul. Chopina 28;
  54. Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne dla Dzieci z Autyzmem KTA Oddział w Bydgoszczy – ul. Zacisze 16;
  55. Przedszkole Niepubliczne "Pinokio" - ul. Dunikowskiego 4;
  56. Przedszkole Niepubliczne "Promyczek" - ul. Komuny Paryskiej 9;
  57. Przedszkole Niepubliczne "Przedszkolna Chatka" - ul. A. Grzymały-Siedleckiego 12;
  58. Przedszkole Niepubliczne "Puchatek" - ul. Pomorska 79;
  59. Przedszkole Niepubliczne "Radość" - ul. Morska 1;
  60. Przedszkole Niepubliczne "Serduszko" - ul. Nowa 17;
  61. Przedszkole Niepubliczne "SEZAMKOWE nr 1" - ul. Modrakowa 83;
  62. Przedszkole Niepubliczne "SEZAMKOWE nr 2" - ul. Wojska Polskiego 9;
  63. Przedszkole Niepubliczne "Skrzat" - ul. Wiosny Ludów 10;
  64. Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko" - ul. Kasprzaka 7;
  65. Przedszkole Niepubliczne "Smerfuś" - ul. Kruszyńska 16;
  66. Niepubliczne Przedszkole Specjalne im. Marii Montessori nr I - ul. Jaworowa 5
  67. Niepubliczne Przedszkole Specjalne im. Marii Montessori nr II - ul. Gdańska 76
  68. Przedszkole Niepubliczne "STEP" - ul. Boh. Westerplatte 4;
  69. Przedszkole Niepubliczne "Tęcza" - ul. Sułkowskiego 60a;
  70. Przedszkole Niepubliczne "U KUBUSIA" - ul. Moczyńskiego 5;
  71. Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Serduszka" - ul. Kossaka 72;
  72. Przedszkole Niepubliczne "ZaSiedmioGóroGród" - ul. Rozłogi 68;
  73. Przedszkole Niepubliczne "Zameczek" - ul. Izerska 7;
  74. Przedszkole Niepubliczne "Zielona Kraina" - ul. Gliwicka 11;
  75. Przedszkole Niepubliczne "Źródełko" - ul. Darłowska 7;
  76. Akademia Kubusia Puchatka – ul. Leszczyńskiego 41;
  77. Akademia Malucha "Perełka" - ul. Łużycka 6;
  78. Akademia Małego Europejczyka - ul. Łęczycka 5;
  79. "Bąbelkowo" Klub Malucha – ul. Wyczółkowskiego 15/2;
  80. "Biały Domek" Klub Malucha – ul. Przejazd 15;
  81. Punkt Przedszkolny "CZAR DZIECI" - ul. Botaniczna 2a;
  82. Centrum Wspierania Rozwoju i Twórczej Edukacji – ul. Rozłogi 2b;
  83. Katolicki Punkt Przedszkolny "Aniołkowo" – ul. Kolibrowa 5;
  84. Punkt Przedszkolny "Klub Motylka" - ul. 20 Stycznia 1920r. 16/1;
  85. Punkt Przedszkolny - Uniwersytet Dziecięcy fundacji Kreatywnej Edukacji - ul. Kordeckiego 16/1;
  86. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza z Oddziałami Sportowymi przy ul. Hetmańskiej 34;
  87. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kochanowskiego z Oddziałami Sportowymi przy ul. Śląskiej 7;
  88. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Kcyńskiej 49;
  89. Szkoła Podstawowa nr 14 im. gen. Władysława Sikorskiego, przy ul. Żmudzkiej 12;
  90. Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego przy ul. Czerkaskiej 8;
  91. Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Grabowej 4;
  92. Szkoła Podstawowa nr 28 przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1;
  93. Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi przy ul. Tadeusza Czackiego 8;
  94. Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego przy ul. Mieczysława Karłowicza 2;
  95. Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi przy ul. Bałtyckiej 59;
  96. Szkoła Podstawowa nr 34 im. Bohaterów 3. Pułku Lotnictwa Szturmowego przy ul. Opławiec 157;
  97. Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego przy ul. Nakielskiej 273;
  98. Szkoła Podstawowa nr 36 im. Wincentego Wiernikowskiego przy ul. Średniej 98;
  99. Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z Oddziałami Sportowym przy ul. Gdańskiej 122;
  100. Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego przy ul. Węgierskiej 11;
  101. Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta z Oddziałami Sportowymi przy ul. Romualda Traugutta 12;
  102. Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej z Oddziałami Dwujęzycznymi przy ul. Kombatantów 2;
  103. Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego przy ul. Adama Czartoryskiego 18;
  104. Szkoła Podstawowa nr 55 Specjalna (wchodzi w skład Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych MOPS) przy ul. Romualda Traugutta 5;
  105. Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fidlera z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Bośniackiej 3;
  106. Szkoła Podstawowa nr 57 im. mjr. Henryka Sucharskiego przy ul. Bohaterów Westerplatte 2;
  107. Szkoła Podstawowa nr 58 im. Ireny Sendlerowej przy ul. Gdańskiej 53a;
  108. Szkoła Podstawowa nr 60 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego przy ul. Glinki 117;
  109. Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi przy ul. Ksawerego Goszczyńskiego 3;
  110. Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy z Oddziałami Sportowymi przy ul. Sardynkowej 7;
  111. Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi przy ul. Teodora Duracza 7;
  112. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 - ul. Dwernickiego 10
  113. Zespół Szkól nr 1 przy ul. Nakielskiej 11, składający się z:
    • I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych,
    • Technikum Fryzjerskiego,
    • Branżowej Szkoły I stopnia nr 1 Fryzjersko-Kosmetycznej,
    • Szkoły Policealnej nr 1 Fryzjersko -Kosmetycznej;
  114. Zespół Szkół nr 4 przy ul. Zofii Nałkowskiej 9, składający się z:
    • Gimnazjum Nr 17,
    • IX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi;
  115. Zespół Szkół nr 6 przy ul. Staroszkolnej 12, składający się z:
    • Przedszkola nr 7,
    • Szkoły Podstawowej nr 45 im. Kanału Bydgoskiego z Oddziałami Sportowymi;
  116. Zespół Szkół nr 7 przy ul. Ludwika Waryńskiego 1, składający się z:
    • Szkoły Podstawowej nr 48 im. 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich z Oddziałami Specjalnymi i Sportowymi,
    • XVII Liceum Ogólnokształcącego dla Słabo Słyszących;
  117. Zespół Szkół nr 8 przy ul. Pijarów 4, składający się z:
    • Przedszkola nr 6,
    • Szkoły Podstawowej nr 18 im. Hansa Christiana Andersena z Oddziałami Integracyjnymi;
  118. Zespół Szkół nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków przy ul. Cichej 59, składający się z:
    • Gimnazjum nr 52,
    • XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego;
  119. Zespół Szkół nr 12 przy ul. Stawowej 41, składający się z:
    • Gimnazjum nr 35,
    • Technikum Elektryczno-Energetycznego,
    • Branżowej Szkoły I stopnia nr 2 Elektrycznej;
  120. Zespół Szkół nr 16 przy ul. Koronowskiej 74, składający się z:
    • Szkoły Podstawowej nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi,
    • Młodzieżowego Domu Kultury nr 6;
  121. Zespół Szkół nr 18 przy ul. Hutniczej 89, składający się z:
    • Przedszkola nr 4 (przy. ul. Żółwińskiej 1),
    • Szkoły Podstawowej Nr 22 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego-Hubala;
  122. Zespół Szkół nr 19 im. Synów Pułków przy ul. Adama Grzymały Siedleckiego 11, składający się z:
    • Szkoły Podstawowej nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi,
    • XXI Liceum Ogólnokształcące Integracyjnego;
  123. Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego przy ul. Puszczykowej 11, składający się z:
    • Szkoły Podstawowej nr 40,
    • XII Liceum Ogólnokształcącego;
  124. Zespół Szkół nr 29 przy ul. Słonecznej 26, składający się z:
    • Przedszkola nr 31,
    • Szkoły Podstawowej nr 13 im. Prezydenta Leona Barciszewskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi,
    • Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem;
  125. Zespół Szkół nr 30 Specjalnych przy ul. Jesionowej 3a, składający się ze:
    • Szkoły Podstawowej nr 1 Specjalnej,
    • Szkoły Specjalnej Przysposabiającej Do Pracy nr 1;
  126. Zespół Szkół nr 31 Specjalnych nr 31 przy ul. Fordońskiej 17, składający się ze:
    • Szkoły Podstawowej Nr 23 Specjalnej,
    • Szkoły Specjalnej Przysposabiającej Do Pracy nr 2;
  127. Zespół Szkół nr 32 przy ul. Kruczej 5a składający się z:
    • Przedszkola nr 24,
    • Szkoły Podstawowej nr 61 im. Bohaterów Westerplatte;
  128. Zespół Szkół nr 34 przy ul. Zacisze 16, składający się z:
    • Przedszkola nr 46,
    • Szkoły Podstawowej nr 26 im. Romualda Traugutta;
  129. Zespół Szkół i Placówek nr 1 przy ul. Stawowej 53, składający się z:
    • Szkoły Podstawowej Nr 62,
    • Młodzieżowego Domu Kultury nr 3;
  130. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 na Placu Wolności 9, składający się z:
    • I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida z Oddziałami Dwujęzycznymi,
    • Bydgoskiego Gimnazjum Klasycznego;
  131. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Nowodworskiej 13, składający się z:
    • Gimnazjum nr 46,
    • II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi;
  132. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 przy ul. Nowogrodzkiej 3, składający się z:
    • Gimnazjum nr 47,
    • III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza;
  133. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 39, składający się z:
    • Gimnazjum nr 48,
    • IV Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego;
  134. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Szarych Szeregów 4a, składający się z:
    • Gimnazjum nr 49,
    • V Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Kruczkowskiego;
  135. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 przy ul. Stanisława Staszica 4, składający się z:
    • Gimnazjum nr 50,
    • VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich;
  136. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ul. 11 Listopada 4, składający się z:
    • Gimnazjum nr 51,
    • VII Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Kusocińskiego;
  137. Zespół Szkół Budowlanych przy ul. Pestalozziego 18, składający się z:
    • Technikum Budowlanego,
    • Branżowej Szkoły I stopnia nr 3 Budowlanej,
    • Warsztatów Szkolnych;
  138. Zespół Szkół Chemicznych przy ul. Ignacego Łukasiewicza 3, składający się z:
    • Technikum Chemicznego,
    • Branżowej Szkoły I stopnia nr 4 Poligraficznej;
  139. Zespół Szkół Drzewnych przy ul. Toruńskiej 44, składający się z:
    • Technikum Drzewnego,
    • Branżowej Szkoły I stopnia nr 5,
    • Internatu,
    • Warsztatów Szkolnych;
  140. Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych przy ul. Gajowej 98, składający się z:
    • Technikum Ekonomicznego nr 1,
    • Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2;
  141. Zespół Szkół Elektronicznych przy ul. Mieczysława Karłowicza 20, składający się z:
    • Technikum Elektronicznego,
    • Branżowej Szkoły I stopnia nr 7 Elektronicznej,
    • Internatu,
    • Warsztatów Szkolnych;
  142. Zespół Szkół Gastronomicznych przy ul. Ks. Stanisława Konarskiego 5, składający z:
    • Technikum Gastronomicznego nr 1,
    • Branżowej Szkoły I stopnia nr 8 Gastronomicznej
    • Warsztatów Szkolnych;
  143. Zespół Szkół Handlowych przy ul. Kaliskiej 10, składający się z:
    • Technikum Handlowego z Oddziałami Sportowymi,
    • Branżowej Szkoły I stopnia nr 9;
  144. Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 przy ul. Św. Trójcy 37, składający się z:
    • Technikum Mechanicznego nr 1 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego;
    • Branżowej Szkoły I stopnia nr 10 Mechanicznej;
  145. Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 przy ul. Słonecznej 19, składający się
    • Technikum Mechanicznego nr 2,
    • Branżowej Szkoły I stopnia nr 11 Mechaniczno-Elektrycznej,
    • Centrum Kształcenia Praktycznego nr 1 przy ul. Barwnej 14,
    • Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1;
  146. Zespół Szkół Medycznych przy ul. Swarzewskiej 10, składający się z:
    • VIII Liceum Ogólnokształcącego,
    • Szkoły Policealnej nr 2 Medyczno-Społecznej;
  147. Zespół Szkół Samochodowych przy ul. Powstańców Wielkopolskich 63, składający się z:
    • Technikum Samochodowego,
    • Branżowej Szkoły I stopnia nr 12 Samochodowej,
    • Warsztatów Szkolnych;
  148. Zespół Szkół Spożywczych przy ul. Toruńskiej 174, składający się z:
    • Technikum Spożywczego,
    • Branżowej Szkoły I stopnia nr 13 Spożywczej;
  149. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 dla Dzieci i Młodzieży z Upośledzeniem Umysłowym przy ul. Granicznej 12, składający się ze:
    • Szkoły Podstawowej nr 51 Specjalnej,
    • Szkoły Specjalnej Przysposabiającej Do Pracy nr 3,
    • Internatu;
  150. Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6 przy ul. Grunwaldzkiej 41;
         

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 :: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 1 w Bydgoszczy